Sağlık Videoları

« Tüm Playlistleri Listele

Göz Kapaklarımız Olmasaydı...

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Opr. Dr. Mustafa Kemal Ünlü, göz kapaklarımızın önemini anlatıyor (Yaşam ve Sağlık programı, 11. bölümden)

Bu programda Opr. Dr. Mustafa Kemal Ünlü göz, göz bölümleri ve görevleri, göz bölgeleri, göz kısımları, göz kuruması, göz şişmesi, göz enfeksiyonları, lagoftalmi, göz kapağı, göz kızarması, kirpikler, refleks konuları hakkında bilgi veriyor.
 


Ünlü doktorların katılımlarıyla yayınlanan bu programlarda, insan vücudundaki bazı sistemlerin nasıl çalıştığı anlatılmakta, bu sistemlerin parçalarından örnekler verilmektedir. Programlarda insan bedeninin her milimetrekaresindeki ince tasarıma dikkat çekilmekte, bedenin derinliklerinde mucizevi işlemler gerçekleştiren hücreler, dokular, moleküller ve salgılar ön plana çıkarılmaktadır. Doktorlarımız, hastalıkların tedavi yöntemleri ile ilgili detaylı bilgi vermekte ve sağlık için öneriler de bulunmaktadır.

Yeni Playlistler

Popüler Playlistler

© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.