Adnan Oktar'ın Hikmetli Anlatımları

« Tüm Playlistleri Listele

Din anlatılırken müzik dinlemenin hikmeti nedir?

Adnan Oktar’ın 20 Ekim 2015 tarihli A9 TV röportajından


Adnan Oktar'ın; Kuran ahlakı, Cennet, Cehennem, Şeytan, Kabir azabı, Dünya hayatının gerçeği, Cahiliye toplumu, Allah sevgisi, Allah korkusu konularındaki hikmetli anlatımlarını bulacaksınız. Müslümanın görevi, kuşkusuz Allah'ın vahyettiği üstün ahlakı en ince ayrıntısına kadar uygulamaktır. Bu İlahi ahlakı terk etmiş ve çarpık ahlak anlayışını benimsemiş olan sapkın ve ilkel kültürün etkisinden tam anlamıyla kurtulmak için, son derece hassas ve dikkatli olmak gerekir. Bu nedenle kişi kendini sürekli tartmalı, cahiliye ahlakından tam anlamıyla uzaklaşıp Kuran ahlakını uygulamak için büyük bir dikkat göstermelidir.
Adnan Oktar: Kuran'ın hikmeti önemlidir. Onun üstünde duracaksın. Yoksa istersen 10 dakikada çok sayıda ayet okuyabilirsin. Büyük bir süratle okuyabilirsin. Ama Kuran tertil üstüne ve düşünülerek, açılarak, hikmeti gittikçe çözülerek okunması gereken bir Kitap’tır.

Yeni Playlistler

Popüler Playlistler

© Sitemizde ve diğer tüm Harun Yahya eserlerinde yer alan Sayın Adnan Oktar’a ait şahsi fotoğrafların bütün yayın hakları Global Yayıncılık Ltd.Şti’ne aittir. Kısmen de olsa izinsiz kullanılamaz ve yayınlanamaz.